Ronan and Erwan Bouroullec

Alcove Highback Sofa

Značka:

Alcove Highback Sofa je typom sedacích súprav vo vyhotovení od kresla, cez dvojpohovu, až po trojpohovku. Pohovka Polder je vyhotovená v škále farebných kombinácií: čiernej, tmavohnedej, tmavošedej, krémovej bielej, svetlošedej, červenej, tmavočervenej, purpurovej, zelenej, avokádovej zelenej a iných. V každej farebnosti je vyrábaný aj otoman/podnožka.

Alcove Sofa

Značka:

Alcove Sofa je typom sedacích súprav vo vyhotovení od kresla, cez dvojpohovu, až po trojpohovku. Alcove Sofa pochádza z dizajnérskej dielne Ronana and Erwana Bouroullec. Ich zámerom bolo vytvoriť v miestnosti priestor sám o sebe. V každej farebnosti je vyrábaný aj otoman/podnožka.

Algue deliaci záves

Značka:

Algue deliaci záves, stena, netradičná možnosť tvorby meniacej sa skulptúry, vyžaduje invenciu majiteľa. Dekoratívny element s dizajnérskymi kúskami s jednoduchým systémom spájania. Rozmer 1 ks: 32 × 25,7 × 40 cm. Farba: transparentná, bledá zelená, tmavá zelená, biela, svetlá červená, červená, čierna. Materiál: formovaný plast. Dodávané v 1 balení 25 ks = 1 meter štvorcový.

L'Oiseau

Značka:

Drevený vtáčik ako novinka - doplnok od firmy Vitra, www.vitra.sk. L'Oiseau je vyrobený z javorového dreva. Dizajnéri ho navrhli v roku 2011 ako príjemný doplnok, ako jednoduchý drevený objekt s odkazom na severské ľudové umenie. L'Oiseau dodáva primeraný akcent moderným a súčasným interiérom a nenesie v sebe prvok gýču ani púťového suveníru. Rozmery sú 24,5 x 6 x 15 cm.

Polička Cloud

Značka:

Modulárna obojstranná knižnica vyrábaná z bieleho polyetylénu. Moduly je možné spájať , každý je opatrený dvoma spojkami. Rozmer: 187,5 x 40 x 105 cm

Stolička Belleville

Značka:

Materiál: plastový základ, škrupina sedadla v plastovej, drevenej, koženej alebo tkaninovej verzii.
Dostupné v rôznych farbách.
Rozmery: 55x49/50x83/47 (výška sedadla)

Vegetal stolička

Značka:

Vegetal stolička vhodná do interiéru aj exteriéru. Rozmer: 81,3 × 60,6 × 55,2 cm. Materiál: polyamid. Farebnosť: krémová biela, tehlová červená, čierna, kávová sivá, čokoládová hnedá, zelená.

Alcove Highback Sofa
Vitra
Alcove Sofa
Vitra
Algue deliaci záves
Vitra
L'Oiseau
Vitra
Polička Cloud
Cappellini
Stolička Belleville
Vitra
Vegetal stolička
Vitra