Eames Charles and Ray

DCM jedálenská stolička

Značka:

Materiál: ohýbané jaseňové drevo, chróm. Farbá: prírodný jaseň, čierna. Rozmer: 73,5 x 51,5 x 56,5 cm. (DCM = Dining Chair Metal).

Eames Lounge Chair & Ottoman

Značka:

Eames Lounge Chair & Ottoman je dizajnérskou legendou modernej doby navrhnutá v povojnovom 1956 roku. Manželia Eamesovci ju navrhli však s čistou pohnútkou - presadiť komfort v sedení a oddychovaní v sede. Kreslo a podnožka sa vyrábajú v čiernej, kávovej koži s tmavou preglejkou a v bledej koži s orechovou preglejkou.

PACC kreslo

Značka:

Plastová stolička s čalúnením sedacej časti alebo sedacej časti a opierky. Materiál: polypropylén, čalúnenie z textílie. Základná farebnosť celoplastovej stoličky: horčicová, biela, čierna, červená, agáve, krémová ružová, bledá sivá, sivá biela. (PACC = Pivot Armchair Cast Base on Castors).

PSCC stolička

Značka:

Plastová stolička s čalúnením sedacej časti alebo sedacej časti a opierky. Materiál: polypropylén, čalúnenie z textílie. Základná farebnosť celoplastovej stoličky: horčicová, biela, čierna, červená, agáve, krémová ružová, bledá sivá, sivá biela. (PSCC = Pivot Sidechair Cast Base on Castors). Rozmer: 76/88,5 x 46,5 x 55 cm.

RAR kreslo

Značka:

Materiál: polypropylén plast, drevené nožičky s transparentným náterom, drôtené nohy. Farba: horčicová, biela, čierna, červená, agáve, krémová ružová, bledá sivá, sivá biela. Rozmer: 67 x 62,5 x 69 cm.

Soft Pad Chaise ES 106

Značka:

Na základe skúsenosti Vitra poskytuje v súčasnosti na všetky stoličky Soft Pad Group 30-ročnú záruku.
Soft Pad Chaise oddychové lôžko je vyrábané v základnej čiernej koži. Je možné si ho nechať doviezť aj v ďalších šietich farebných variáciách: bielej, červenej, pieskovej, gaštanovej, antracitovej, čokoládovej. Táto leňoška je dostupná v základných rozmeroch 73 × 45 × 192 cm.

Stolička Eames Plastic Side Chair

Značka:

Stolička, ktorá sa stala ikonou značky Vitra, je stále obľúbenou súčasťou domácností aj verejných priestorov už od 50. rokov 20. storočia.
Je dostupná s rôznym tvarom podnože (DSW, DSR, DSX), v mnohých farebných variantách a materiáloch sedáka.
Rozmery (nové od r. 2015): 46,5x55/46,5x83/43/39 cm

DCM jedálenská stolička
Vitra
Eames Lounge Chair & Ottoman
Vitra
PACC kreslo
Vitra
PSCC stolička
Vitra
RAR kreslo
Vitra
Soft Pad Chaise ES 106
Vitra
Stolička Eames Plastic Side Chair
Vitra