B. Fattorini

Elevenfive steny

Dizajnér:
Značka:

Systém stien zahŕňajúci police, skrinky, úschovné priestory, či nosné rameno na televízor. Oporné panely sa vyrábajú vo farbe: bielej, čiernej, žihanej, striebornej. Police sa vyrábajú vo farbe bielej a striebornej. Skrinky sa vyrábajú vo farbe čiernej, bielej, šedej, striebornej, červenej, oranžovej, zelenej, žltej.

Melody polica

Dizajnér:
Značka:

Polica a knižnica kde aj veľké kúsky majú svoje miesto. Bočnice a police vyrobené z MDF drevitých dosiek, povrch upravený v bielej alebo čiernej farbe. Zadná stena z melamínu. Uspôsobené na prichytenie na stenu. Výška 216.3 cm, dĺžka 88 cm, hĺbka 25 cm.

Minima polica

Dizajnér:
Značka:

Polica a knižnica je vyrobená z eloxovaného hliníka. Police sú fixné. Vyrábajú sa v dvoch hĺbkach 29 cm a 40 cm. Minima 29 je dostupná v dvoch výškach 194 cm a 230,5 cm. Minima 40 sa vyrába v týchto výškach: 48 cm, 84,5 cm, 121 cm, 157,5 cm, 194 and 230,5 cm. Vnútroná výška políc je 35 cm. Farba strieborná.

Sideboard komoda

Dizajnér:
Značka:

Farebnosť z aloxovaného hliníku alebo z vysokolesklého, lakovaného povrchu. Zadná stena z melamínu. Dostupné v dvoch dĺžkach 160 cm a 225 cm, hĺbka 51 cm, výška 68 cm. Výška nožičiek 19 cm. Možnosť vybrať si z verzií kontajnerových, šuflíkových alebo kombinovaných.

Elevenfive steny
MDF Italia
Melody polica
MDF Italia
Minima polica
MDF Italia
Sideboard komoda
MDF Italia